خانه / مشاوره / باشگاه تحول فردی / شما فرمانروای خودتان هستید

شما فرمانروای خودتان هستید

بدن،  ذهن و  زندگی‌ هر  فردی در روی این کره خاکی تنها از او دستور و فرمان می‌پذیرند‌،‌ نه از هیچ کس دیگر… شما  فرمانروای،  امپراتوری بدن، ذهن،  احساس،… و زندگی خود هستید. همه آنها گوش به فرمان شما هستند. ٫ تلاش کنید، فرمانروای  عاقل، مهربان و خوبی برای آنها باشید تا آنها هم زیر فرمانروایی  شایسته شما در نهایت خوبی، صحت و  سلامت کار کرده و فرمان برداری کنند.

فراموش‌نکنید، یک فرمانروای خوب راههایی مناسبی را با  مطالعه و دانش برای  مدیریت ذهن و بدن خود انتخاب می‌کند. انتخابی که برای ایجاد انگیزه‌،‌  شادی و محرکی برای ادامه حیات  و یک زندگی پویا است.

به پا خیزید و فرمانروایی زندگی خود را به دست بگیرید، از کسی و چیزی شکایت نکنید که همه چیز تحت فرمانروایی خودتان است. ذهن، مغز، بدن وهمه و همه درامپراتوری زندگی شما تحت فرمان شما هستند. فرمانروای خوبی باشید تا همه خوبی‌ها را در زندگی جذب کنید. با فرمان‌های صریح، درست و راسخ،  انرژی زندگی خود را  افزایش داده و از لحظه، لحظه آن لذت ببرید.

هم اکنون به پا خیزید و فرمانروایی زندگی خود را بدست گیرید.

 

برگرفته شده از پیج We Can Be Anyone

 

شما فرمانروای خودتان هستید

درباره ی مرکز تخصصی ریاضیات ویژن

مرکز تخصصی ریاضیات ویژن دو کار مهم انجام می دهد 1_ باعث علاقه مندی دانش آموزان به ریاضی می شود 2_ دغدغه ریاضی را برای همیشه از اولیاء می گیرد

همچنین ببینید

تصور غلط چیست؟

تصور غلط چیست؟ یک تصور غلط وجود دارد که می گوید از اشتباهات گذشته خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *