خانه / مشاوره / طنز را چاشنی کار خود کنید

طنز را چاشنی کار خود کنید

طنز را چاشنی کار خود کنید

در یکی از  مشاوره هایم با شرکتی خدماتی آشنا شدم که به شدت به  بازاریابی_ویروسی وابسته بود اما نکته اینجا بود که خود  مدیریت و پرسنل از این موضوع اطلاعی نداشتند و تبلیغات خود را از طریق راه های معمول مثل پخش  تراکت انجام می دادند وقتی بازاریابی ویروسی پیشنهاد دادم سعی کردند  من را قانع کنند که نظرم اشتباه است.

در نتیجه من فقط یکی از  روش های بازاریابی ویروسی  را برای آنها شرح دادم که در صورت نتیجه بهتر از بازاریابی های قبلی به دنبال سایر روش های بازاریابی  ویروسی بروند و این روش را با شما  درمیان می گذارم.

انتقال دهان به دهان میان مشتریان در نهایت نسبت به تمامی فعالیت ها و کمپین های تبلیغاتی، آورده ی بیشتری برای کسب و کار ها خواهد داشت.  طنز ابزار تاثیر گذاری است. نیازی نیست که  پیام تبلیغاتی شما کاملاً جدی باشد  و حتی مضمون آشکار بازاریابی داشته باشد.

چنین پیامی اگر صرفاً اسباب انتشار نام برند را فراهم کند و آن را با امری جذاب و طنز مرتبط نماید به اندازه کافی تاثیر گذار خواهد بود.

برگرفته شده از پیج اینستاگرام We Can Be Anyone 

طنز را چاشنی کار خود کنید

درباره ی مرکز تخصصی ریاضیات ویژن

مرکز تخصصی ریاضیات ویژن دو کار مهم انجام می دهد 1_ باعث علاقه مندی دانش آموزان به ریاضی می شود 2_ دغدغه ریاضی را برای همیشه از اولیاء می گیرد

همچنین ببینید

تصور غلط چیست؟

تصور غلط چیست؟ یک تصور غلط وجود دارد که می گوید از اشتباهات گذشته خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *